2. ZŠ HEURÉKA Brno, Pellicova 20/2c

2. základní škola Heuréka odstartovala školním rokem 2016/2017 v Brně na Pellicově ulici.

Škola kombinuje nejlepší praxi ze světových škol s aktuálními poznatky z psychologie a novými metodami ve vzdělávání. Důraz klademe na individuální přístup - chceme dětem pomoci odhalit jejich talent a nabídnout jim učení na míru.

Heuréka je otevřená škola a její tvůrci velmi ocení spolupráci inspirativních lidí z různých oborů – vědců, inovátorů, podnikatelů a každého, koho zajímá vzdělávání a budoucnost našich dětí. S rodiči se rádi potkáme na některém z našich workshopů či na dalších akcích, nebo dle dohody na osobní schůzce.

Kontakt pro zájemce o spolupráci: phouska@isheureka.cz, Pavel Houška - ředitel školy.