Aktuality

Jak dětem dopřát krásné dětství a přitom je rozvíjet podle nejmodernějších pedagogických principů?

Zveme Vás na workshopy pro rodiče, které pravidelně pořádáme v našich školách. Přijďte si s námi  popovídat o nových možnostech vzdělávání vašich dětí, objevit moderní metody výuky a možnosti, jak rozvíjet přirozenou dětskou zvídavost. Zároveň se dozvíte více o filosofii a principech školy Heuréka.

Zde se můžete REGISTROVAT na naše inspirativní setkání a workshopy. Všechny akce jsou bezplatné:

Připravili jsme pro Vás zdarma přístup do e-learningových kurzů    a  , které jsou určeny pro jazykové vzdělávání dětí rozvíjením slovní zásoby anglického jazyka. EasyLab je určen dětem, které ještě samy nečtou, EnglishLab je určen starším dětem. Pro přístup do kurzů je zapotřebí se alespoň v jednom zaregistrovat (heslo a přihlašovací údaje pak platí pro oba kurzy). Do registračního formuláře zadejte registrační kód: heureka.

sledujte nás na facebooku