HEURÉkafe

 


Krásný tanec pod hvězdami


Zveme Vás na HEURÉkafe - besedu s novinářkou Petrou Procházkovou a známým knězem, přírodovědcem, učitelem a spisovatelem Markem Orko Váchou.13. června 2019 od 19:00 hodin

ZŠ Heuréka Libochovičky

 

Budeme hovořit o tom, jak se neztratit v interpretacích současného mnohoznačného světa a jak v tom pomoci dětem. Jak děti směrovat, aby zvládly mít pevný postoj a hodnoty? Co jim v tom může přinést škola a co rodiče?

Kniha Marka Orka Váchy "Kéž bych pod hvězdami dobře odtančil svůj tanec" nás bude doprovázet obsahově, ale i symbolicky - za hezkého počasí se akce bude konat v amfiteátru pod širým nebem.

Srdečně Vás zveme ke společné diskusi s našimi hosty.

 


 

Hlídání pro Vaše děti zajištěno.

Vstupné dobrovolné.


Počet míst je omezený. Své místo si rezervujte vyplněním přihlašovacího formuláře níže.


 


Vyplněním a odesláním registračního formuláře berete na vědomí, že Vaše osobní údaje ve formuláři uvedené budou zpracovávány ZŠ Heuréka Libochovičky, jakožto správcem osobních údajů za účelem Vaší účasti na výše uvedené besedě, a s takovým zpracováním Vašich osobních údajů souhlasíte. Vámi zadaná emailová adresa bude použita pro zaslání dalších informací o besedě a v budoucnu (nejdéle však po dobu 5 let) může být použita pro zasílání informací o podobných akcích pořádaných ZŠ Heuréka. Zasílání dalších emailů můžete kdykoliv jednoduše zrušit odpovědí na kterýkoliv z emailů nebo zprávou na email heurekafe@isheureka.cz.

 


 

Co je HEURÉkafe?

Školám Heuréka se daří kolem sebe shromažďovat inspirující osobnosti, které mají co říci k vývoji společnosti i školství. Rádi vás proto budeme zvát na setkání s lidmi, kteří Heuréce fandí a zároveň myšlenkově souzní s její filosofii. Přijďte načerpat energii a myšlenky, které vás mohou posunout!

 

Tentokrát vám to nevyjde, ale rádi byste se zúčastnili některého z dalších HEURÉkafe?

Napište nám na na heurekafe@isheureka.cz a my vám pošleme pozvánku na další plánovanou akci.

Připište, zdá máte zájem o akci v Praze nebo v Brně. Děkujeme a těšíme se na setkání!