Aktuality Úvaly

Workshopy pro rodiče a zájemce o školu Heuréka

Zveme Vás na workshopy pro rodiče, které pravidelně pořádáme v našich školách. Přijďte si s námi  popovídat o nových možnostech vzdělávání vašich dětí, objevit moderní metody výuky a možnosti, jak rozvíjet přirozenou dětskou zvídavost. Zároveň se dozvíte více o filosofii a principech školy Heuréka.

Na workshop se prosím REGISTRUJTE ZDE >>>

 


 

Den pootevřených dveří pro předškoláky :)

vzhledem k uzavření základních škol je AKCE ZRUŠENA

Pro zájemce o zápis do první třídy školy Heuréka v Úvalech bude dne 24. 3. od 13,00 do 14,30 možnost nahlédnout do našich prostor a seznámit se s nejrůznějšími aktivitami, které ve škole probíhají.

Akce je určena především pro děti z řad předškoláků, pro které děti z Heuréky připraví stanoviště, na kterých si budou moci vyzkoušet různé aktivity z toho, co se u nás v Heuréce odehrává.

Přijít můžete kdykoliv v uvedeném čase a libovolně obcházet podle chuti jednotlivá stanoviště. Máme v Úvalech dva prostory a do obou jste srdečně zváni:

  • Náměstí Arnošta z Pardubic 16 (vjezd vpravo vedle pizzerie) – zde bude k dispozici k případnému stručnému doptávání také ředitel školy
     
  • Smetavova 203 (poblíž vlakového nádraží)

(ideální by bylo projít oba prostory, aby dětem, které budou aktivity budou připravovat, nebylo líto, že k nim třeba nikdo nepřišel)

Těšíme se na Vás!

 Setkání předškoláčků

Srdečně zveme Vás a Vaše děti na pravidelné setkávání budoucích potenciálních prvňáčků, kteří se chystají na náš zápis do první třídy.

Kdy a kde? 
22.1., 29.1., 5.2., 19.2., 26.2., 11.3., 18.3., 25.3. a 8.4.2020, od 15:00 do 16:00 hodin, v ZŠ Heuréka, ulice Smetanova, Úvaly

Proč se na kroužek přihlásit? Budoucí žáček/žákyně se seznámí s prostředím školy. Pokusíme se prověřit fyzickou a duševní připravenost dítěte. V neznámém prostředí se nejen děti chovají jinak. Pokusíme se odbourat počáteční nejistotu. Naší ideální představou je, že děti poznáme před zápisem a nestane se, že by se dítě chovalo neočekávaně. Předškolák/předškolačka se setká s třídním učitelem, který v příštím školním roce bude mít pod křídly první třídu. Dostanete zpětnou vazbu k připravenosti dítěte, popřípadě doporučení, na co je třeba se přes prázdniny zaměřit.

Kolik dětí se kroužku zúčastní? V jedné skupině bude maximálně deset dětí.

Kolik bude kroužek stát? 1500,-

Jak se můžete přihlásit? Zájemci se mohou hlásit na mvojtekova@isheureka.cz. Postačí zaslat jméno, měsíc a rok narození předškoláka/předškolačky
 Zápis pro školní rok 2020/21


Zápis do první třídy pro školní rok 2019/20 proběhne 16. dubna 2020. Jak se registrovat k zápisu a všechny další informace se dozvíte zde >>

 


 

 

Podívejte se na rozhovor se zakladatelem Heuréky Janem Kalou na DVTV >>>