HEURÉkafe

Jak připravit děti na budoucnost, o které toho moc nevíme

!! Vzhledem k uzavření základní škol je AKCE ODLOŽENA. O novém termínu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na HEURÉkafe - besedu s Bobem Kartousem, odborníkem na vzdělávání a autorem knihy No Future.

19. března 2020 od 18:30 hodin

ZŠ Heuréka Libochovičky

Připravujeme děti na svět, který nenávratně zmizel. Vezeme děti na parním stroji do virtuální reality a tvrdíme jim, že je to pro ně prospěšné. Kniha Boba Kartouse, o které budeme diskutovat, tvrdí opak a snaží se ukázat, jaké dopravní prostředky vedou společnost do budoucnosti.

Srdečně Vás zveme ke společné diskusi.

Vstupné dobrovolné.

Počet míst je omezený. Své místo si rezervujte vyplněním přihlašovacího formuláře níže.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře berete na vědomí, že Vaše osobní údaje ve formuláři uvedené budou zpracovávány ZŠ Heuréka Libochovičky, jakožto správcem osobních údajů za účelem Vaší účasti na výše uvedené besedě, a s takovým zpracováním Vašich osobních údajů souhlasíte. Vámi zadaná emailová adresa bude použita pro zaslání dalších informací o besedě a v budoucnu (nejdéle však po dobu 5 let) může být použita pro zasílání informací o podobných akcích pořádaných ZŠ Heuréka. Zasílání dalších emailů můžete kdykoliv jednoduše zrušit odpovědí na kterýkoliv z emailů nebo zprávou na email heurekafe@isheureka.cz.

Co je HEURÉkafe?

Školám Heuréka se daří kolem sebe shromažďovat inspirující osobnosti, které mají co říci k vývoji společnosti i školství. Rádi vás proto budeme zvát na setkání s lidmi, kteří Heuréce fandí a zároveň myšlenkově souzní s její filosofii. Přijďte načerpat energii a myšlenky, které vás mohou posunout!

Tentokrát vám to nevyjde, ale rádi byste se zúčastnili některého z dalších HEURÉkafe?

Napište nám na na heurekafe@isheureka.cz a my vám pošleme pozvánku na další plánovanou akci.

Připište, zdá máte zájem o akci v Praze nebo v Brně. Děkujeme a těšíme se na setkání!