ZŠ HEURÉKA Brno

Snow
Jsme škola, do které budou Vaše děti chodit rády

Hledáte pro Vaše dítě novou nebo lepší školu?

Není Vaše dítě ve stávající škole šťastné? Nejste Vy šťastní z úrovně současné školy?

Hledáte alternativu k základní škole, ale nechcete dát své dítě na víceleté gymnázium?

Podívejte se, co může Heuréka udělat pro Vaše dítě.

Nebo si rovnou přijďte Heuréku nezávazně na týden vyzkoušet!

Naše škola je pro děti místem, ve kterém se cítí bezpečně a kam chodí s radostí.

Namísto kultury memorování rozvíjíme - nejen v předmětu "Velké otázky" - kulturu samostatného a tvořivého myšlení.

Pravidelně chodíme na badatelské expedice a exkurze.

Od 1. třídy zařazujeme do výuky angličtinu.

O děti pečuje skvělý tým pedagogů.

Vztahy mezi dětmi, učiteli a rodiči jsou postaveny na partnerské komunikaci.

Zdravý pohyb na školní zahradě je cíleně zařazován do denního programu třídy.

Odpolední program je obohacen o řadu zájmových kroužků.

Nacházíme se v centru Brna a jsme tak snadno dostupní.

Máme 1. i 2. stupeň.

Jsme síť soukromých škol, které sdílejí společné hodnoty a synergicky se navzájem propojují.

Cíle naší školy dle zřizovatele Jana Kaly

Indivinďulák a přebírání odpovědnosti za své učení

Pojďte si nás nezávazně a zdarma na týden zkusit.

>> CHCI SI HEURÉKU VYZKOUŠET <<

"Heuréka je pro nás splněným snem. Je pro nás zdrojem radosti a inspiracekterá přesahuje zdi školní budovy. V Heuréce jsme se stali součástí komunity lidíkterým záleží na tom, aby se děti vzdělávaly smysluplným způsobem. Na cestě za poznáním děti provází úžasný týmpřed kterým smekám. S potěšením díky nim můžu sledovat, jak moje dcera zraje  nabývá potřebné vědomostiučí se chápat souvislostivyjadřovat své názorynavrhovat řešení problémůvycházet s ostatními a ocenit sebe i druhéHeuréka je pro nás investicíkteré nikdy nebudu litovat."

Jana Urbanovská (listopad 2020)

"Alenka chodila do poloviny 3. třídy do výběrové soukromé školy. Tuto školu jsme tehdy zvolili z důvodu garantovaného malého počtu dětí ve třídě. Škola je však jen do 5. třídy a děti zde jsou připravovány na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia již od 3. třídy. Je zde velký tlak na výkon, který Alence nesvědčil a způsobil to, že sama sebe začala považovat za nedostatečnou v neustálém srovnávání s ostatními dětmi formou testů a známek. Ztratila důvěru sama v sebe a chuť se cokoliv nového učit. Nechuť chodit do školy začala koncem 2. třídy a ve 3. třídě již téměř denně plakala, že chce z této školy odejít. Pokoušeli jsme se řešit situaci s třídní učitelkou, ale i ze zkušenosti našich starších dětí se státní školou jsme již poznali, že s tímto systémem vzdělávání dětí již nesouzníme.

V Heuréce nám nabídli, že si Alenka může nezávazně vyzkoušet týden chodit do této školy, aby poznala, jestli je toto prostředí pro ni vhodné. Po týdnu se naprosto jednoznačně vyjádřila, že do staré školy se již nevrátí. A tímto nastal proces uzdravování jejího vztahu k učení, který pokračuje již čtvrtým rokem. Jako rodiče jsme v této škole nalezli hodnoty, které jsme hledali."

Eliška a Mirek Pokorní (říjen 2020)

"Syn chodí do ZŠ Heuréka v Brne. Od prvého dňakedy sme do školy vkročilisme vedeliže je to ta pravá škola nielen pre syna, ale aj pre nás rodičov. Od úvodného informačného stretnutia. Mal som od začiatku pocit, že k Vápatríme a sme v škole vítaní. Oceňujem a obdivujem úžasne prepracovaný a moderný systévzdelavaniahodnoty (a tie sú tu naozaj veľmi dôležité), víziukam sa chce škola uberata prístup všetkých  zamestnancov školySom šťastný synovi velmi prajemže môže navstěvovat takú úžasnu a podnetnu školuNo a každý den sa do školy těší a to sa počíta. 😊 "

Pavel Ondruš (říjen 2020)

Více referencí od rodičů našich dětí si můžete přečíst zde >>>