HEURÉKA Libochovičky

Hledáte pro vaše dítě školu, která bude dávat smysl vám i jemu?

Cítíte, že vzdělání je důležité. Chcete, aby vaše dítě chápalo, co se učí a proč. Víte, že aby děti mohly v životě uspět, potřebují umět efektivně myslet, klást otázky, otevřeně komunikovat, spolupracovat s ostatními, ale také porozumět samy sobě a radovat se ze života.

Přijďte si s námi popovídat na workshop pro rodiče. Zažijte, jak s dětmi v Heuréce pracujeme a zjistíte, jak je možné mít zároveň radost z učení a objevování i vědomosti a znalosti.

Termíny a registrace na workshop pro rodiče >>

Přátelská moderní škola Heuréka v Libochovičkách

Školu Heuréka v Libochovičkách v současné době navštěvuje věkově smíšená skupina 35 dětí od 1. do 4. třídy. Skupina se rozděluje na menší skupinky dle potřeby a zaměření jednotlivých výukových bloků. Společně se scházíme v ranních kruzích, na sněmu, při expedicích, slavnostech nebo návštěvách odborníků.

Naše škola je místem, kde radost z objevování ctíme a podporujeme. Místem, kde děti objevují své jedinečné talenty a učí se, jak je rozvíjet a používat. Místem, kde rostou společně děti i učitelé a kde je bezpečný prostor pro spolupráci a kreativitu.

Staňte se součástí komunity rodičů a přátel Heuréky.

Co máme pro děti a rodiče?

• Smíšenou skupinu dětí - 1. až 4. třída.

• Postupně plánujeme celý první i druhý stupeň základní školy.

• Odpolední družinu otevřenou do 17.00 h. a zájmové odpolední kluby

Co máme pro kolegy učitele?

Možnost „být přitom“ a vytvářet smysluplnou školu, kde učení je společným dobrodružstvím pro děti i učitele.
Více o tom, co vám, učitelům, nabízíme najdete tady >>

Líbí se vám to, ale nevíte, jestli je to pro vás? Máte ještě malé děti a téma školy teď není priorita?

Zůstaňte s námi v kontaktu.

Přidejte se k nám na Facebooku