Odpolední kluby

PONDĚLÍ

PROŽITKOVÝ KLUB (Olga Lísková)

Čas: 15:00 - 16:00

Klub, kde budeme vnímat emoce, povídat o sobě a tvořit. Uděláme výtvarný experiment, zahrajeme si Dixit nebo třeba zabrousíme do vypravěčských technik storytellingu a budeme trénovat komunikaci.

FOTBAL - FC HEURÉKA (Luboš Horák)

Čas: 15:00 - 16:00

Rozvoj fotbalových schopností a dovedností pro začínající i pokročilé fotbalisty.

ÚTERÝ

ŠACHY (Petr Machek)

Čas: 15:00 - 16:00

TVOŘIVÉ RUČIČKY (Eliška Peslová)

Čas: 15:00 - 16:00

Nezvládneš se vyřádit na hodinách umění? Tvořivé ručičky jsou pro kluky i holky, co rádi tvoří a vyrábí. V tvořivých ručičkách budeme hodně experimentovat, pozorovat okolí, seznamovat se s výtvarnými kvalitami, ale zkusíme si i nějaká řemesla a třeba zabrousíme i do designového myšlení.

STŘEDA

REDAKCE - HEUROBĚŽNÍK (Anežka Malinská)

Čas: 15:00 - 16:00

Heuroběžník je časopis, který nově vzniká v ZŠ Heuréka. Psát ho budou samy děti a bude součástí pravidelných e-mailů pro rodiče. Už teď se těším, co mladí žurnalisté vykouzlí!

HUDEBNÍ NAUKA (ZUŠ Buštěhrad)

Čas: 15:00 - 16:00

Pro děti, které navštěvují ZUŠ.

ČTVRTEK

HRY S POHYBEM (Vašek Zela)

Čas: 15:00 - 16:00

Hraješ rád hry? Venku i vevnitř? To jsi na správném místě. Od honičky, schovky přes vybíjenou, deskovky až po městečko Palermo a dračák. To a mnoho dalšího Tě čeká v Klubu hry s pohybem.

ŠPANĚLŠTINA (Valerie Campos Jiménez)

Čas: 15:00 - 16:00

¡Hola! ¡Hablemos un poco en español! Ahoj, pojďme se naučit trochu španělsky

PÁTEK

LEGO ROBOTI (Vašek Zela)

Čas: 15:00 - 16:00

Stavění lego robotů a jejich programování. Upřednostňujeme děti od 3. ročníků.

ATLETICKÁ VŠESTRANNOST (Petra Šuláková)

Čas: 15:00 - 16:00

Klub je zaměřen na rozvoj pohybové zdatnosti, obratnosti, vytrvalosti, koordinace aj. Náplní bude nácvik techniky skoku, hodu, běhu s využitím atletické sady.