top of page

Nabízíme rozmanité cesty celistvého rozvoje dětí

Žáci pracují na zahradě školy
ODPOLEDNÍ KLUBY

Podporujeme rozvíjení
v oblasti zájmů

Každé odpoledne dětem nabízíme klubovou činnost,

v rámci které se mohou rozvíjet v tom, co je zajímá a baví. Nabídku, která je v ceně školného, aktualizujeme každé pololetí.

Přehled

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

15.00–16.00

Kreativní dílna

15.00–16.00

Zoologický kroužek

15.00–16.00

Deskovky

15.00–16.00

Keramika

15.00–16.00

Šachy

15.00–16.00

Florbal

15.00–16.00

Hudební nauka

ZUŠ Buštěhrad

15.00–16.00

Příprava na příjmačky

15.00–16.00

Michelin Stars 

Cooking club

15.00–16.00

Hry s Vaškem

15.00–16.00

Taneční kroužek Admiráček

Nabídka

Kreativní dílna

Kreativní tvoření je pro Radku velká relaxace, věnuje se mu v rámci dětských táborů, ale i se svými dětmi. Své zkušenosti využívá také při práci s dětmi v Heuréce. Ve volném čase ráda relaxujte u šití pro děti (oblečení, masky), vymýšlí výlety s rodinou za zábavou, kulturou, historií a inspirací.

Radka Smetanová

Po

15.00-16.00

Baví Tě pracovat a tvořit s různými materiály? Zvu Tě do kroužku, kde budeme kreslit, šít, péct, lepit, stříhat a jinak tvořit z různých materiálů, např. papíru, vlny, látek, přírodnin, pěnového papíru a dalších materiálů. Nenásilnou formou procvičíme jemnou motoriku, tvořivost, posílíme naše komunikační dovednosti a u toho vytvoříme třeba mamince dárek ke Dni matek nebo Velikonoční ozdoby:-) Klub je vhodný pro mladší děti, 1. až 3. třída.

Florbal

Sport a jeho různé podoby provázejí Aleše téměř celý život. Jako mladý hrál lední hokej, který mu dal velkou průpravu, z které čerpá dodnes. Kromě vysoké školy vystudoval také VOŠ, obor Management sportu. Vlastní několik sportovních licencí, např.: Trenér fitness, Instruktor lyžování, Instruktor lezení na umělé stěně. Mnoho let působil jako osobní trenér ve fitness.

Aleš Urbášek

Po

15.00–16.00

Radost z florbalu a všeobecného pohybu je to nejdůležitější, co nás každé pondělí s dětmi čeká. Náš klub bude dětem přinášet tolik potřebné protažení, které ke svému správnému vývoji a zdravému tělu potřebují. Na podzim začneme se základy hry, v zimním období se zaměříme především na rozvoj kondičních a koordinačních dovedností jako jsou orientace, rovnováha, správné držení těla nebo schopnost propojovat pohyby. To vše formou her za použití moderních pomůcek. Od jarních teplejších měsíců se vrátíme ke hře a s tím i podpoře týmového ducha i sportovního chování. Florbalky máme, případně si můžete nosit svoji oblíbenou 🙂 Věkově neomezeno.

Michelin Stars (Cooking club)

Valerie Campos Jiménez

Po

15.00–16.00


"Welcome to 'Michelin Stars,' where we turn budding chefs into culinary superstars! Get ready to whisk, chop, and sauté your way to gastronomic greatness. We promise, no actual Michelin tires were harmed in the making of these delicious dishes. Let's cook up some laughter and gourmet memories together!" Od 3. třídy

Zoologický kroužek

Dan absolvoval obor Zájmové chovy na ČZU a dlouhodobě se věnuje teraristice a ochraně plazů a obojživelníků. Aktuálně pracuje jako vedoucí vzdělávání a marketingu v Zooparku Zájezd, kde pracuje především s dětmi při prohlídkách pro školy a školky a jako lektor na příměstských táborech. Ve volném čase cestuje po světě a fotografuje hady, ještěrky a všelijakou další žoužel.

Dan Koleška